Інтернет-провайдерів будуть штрафувати за відмову від блокування російських сайтів

Середа 17 травня 2017 08:16
Інтернет-провайдерів будуть штрафувати за відмову від блокування російських сайтів
Фото: НКРЗІ попередила провайдерів про штрафи за відмову від блокування сайтів РФ

За відмову від блокування російських сайтів будуть штрафувати на 100-200 неоподатковуваних мінімумів

Українських провайдерів, які відмовляться від блокування російських сайтів у відповідності з введеним у дію указом президента Петра Порошенка рішенням Ради національної безпеки і оборони України про санкції проти Росії, притягнуть до адміністративної відповідальності та будуть штрафувати. Про це йдеться в повідомленні Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

"Звертаємо увагу, операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають послуги доступу до Інтернету, що статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться в повідомленні

Також повідомляється, що повторні порушення протягом року після адміністративного стягнення тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"У відповідності зі статтею 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку та умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - додали в НКРЗІ.

Нагадаємо, раніше в НАТО заявили, що блокування інтернет-ресурсів РФ в Україні є питанням безпеки, а не свободи слова.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся