Intel створює відділ рішень для "Інтернету речей"

Intel Corp відкрив підрозділ, який повинен буде робити гроші на новій технології підключення самих різних електронних пристроїв в будинку до Інтернету.

Intel Corp відкрив підрозділ, який повинен буде робити гроші на новій технології підключення самих різних електронних пристроїв в будинку до Інтернету. Про це повідомляє Reuters.

Каліфорнійський виробник процесорів та інші технологічні компанії роблять ставку на те, що називають "Інтернет речей" - систему з'єднання всіх пристроїв від підлогових вагів у ванні до вентиляційної системи висотної будівлі через Інтернет. За їхніми розрахунками, новий тренд створить величезний попит на нові девайси і програмне забезпечення.

Intel хоче бути упевненою, що не упустить віянь майбутніх трендів, і для цього створює відділ Internet of Things Solutions Group, який звітуватиме безпосередньо виконавчому директорові компанії Брайану Кржанічу, сказав гендиректор Intel Даг Дейвіс.

Intel зберегла лідерство у сфері персональних комп'ютерів, проте поволі адаптувала свої мікропроцесори під роботу в смартфонах і планшетах. Новий керівник корпорації - Брайан Кржаніч, що пропрацював в компанії три десятиліття, зробив розробку мобільних чіпів одним з головних пріоритетів Intel.

У вересні Кржаніч оголосив про те, що Intel працює над створенням нової лінії ультракомпактних мікросхем для таких електронних аксесуарів, як годинник і браслети, а також версію чіпа для біомедичного застосування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся