ua en ru

Інспекція ЄС схвалила українські молокопродукти

Місія фахівців офісу з питань продовольства і ветеринарії (Food and Veterinary Office) гендиректората Європейської комісії САНКО, яка побувала у вересні-початку жовтня в Україні, проінспектувала молочні підприємства і схвалила їх продукцію.

Місія фахівців офісу з питань продовольства і ветеринарії (Food and Veterinary Office) гендиректората Європейської комісії САНКО, яка побувала у вересні-початку жовтня в Україні, проінспектувала молочні підприємства і схвалила їх продукцію. Про це в ході прес-конференції в Києві заявив заступник міністра агрополітики України Андрій Дикун, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є рішення комісії САНКО, яка проходила в Україні останні два тижні з інспекції наших молочних підприємств на предмет допуску їх до європейського ринку, і це рішення позитивне", - заявив Дикун.

Раніше заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Башинський заявив журналістам, як передає прес-служба відомства, що зазначена місія ЄС завершила свою роботу 3 жовтня.

"Місія пройшла успішно, тому наступний етап - робота над ухваленням остаточного звіту місії і включення України до списку країн, яким дозволено експорт молока і молочних продуктів у ЄС", - заявив Башинський.

Нагадаємо, у вересні 2014 р. Єврокомісія рекомендувала Європарламенту і Європейській раді подовжити до 31 грудня 2015 р. односторонні преференції щодо України, які, зокрема, стосуються безмитних поставок українських продуктів у ЄС.