Іноземцям у владі байдужі інтереси України, - Медведчук

Іноземцям у владі інтереси України байдужі. Такої думки дотримується лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Україна в разі впровадження реформ зможе вже через рік-два домогтися постійного і стійкого економічного зростання на рівні 6-7% на рік. Принаймні так стверджував у ході круглого столу в Києві співголова Групи стратегічних радників за підтримки реформ при Кабінеті міністрів України Іван Міклош", - заявив він.

Політик додав, що ще в 2014 році, після того як уряд озвучив свої плани спустити з молотка кілька сотень держпідприємств, директор інституту економіки і прогнозування Національної академії наук України (НАНУ) Валерій Геєць попереджав, що приватизація в тих умовах, які є зараз, не є дієвим інструментом.

"Треба зазначити, що в порівнянні з 2014 роком економічна (і політична) ситуація в Україні катастрофічно погіршилася. Тому заклики до прискореного проведення приватизації ― це авантюризм. Але що можна чекати від «варягів», яким байдужі інтереси України?", - додав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся