Інформація про наймання Україною лобістів у США є "помилковою", - АПУ

НовиниПолітика    11.01.2017 - 15:37
Фото: Адміністрація президента України
Фото: Адміністрація президента України

Раніше з'явилася інформація що АПУ найняла у США лобістську компанію BGR Group

Інформація про наймання Україною лобістської компанії BGR Group для відстоювання інтересів держави є "помилковою". Про це заявив голова прес-служби Адміністрації президента України (АПУ) Андрій Жигулін, повідомляє "Радіо Свобода".

"Насправді документи, які опублікувала FARA, є помилковими. Протягом найближчих годин там будуть виправлені всі дані, й ви зможете їх побачити...Давайте спершу дочекаємося реального стану справ, оскільки всі поширили помилкову інформацію", - сказав Жигулін.

Разом з тим, він не пояснив, в чому саме полягає помилка, і не пояснив чи зверталася чинна українська влада до послуг фірм-лобістів у США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Адміністрація президента України Петра Порошенка найняла компанію BGR Group, засновником якої є колишній голова комітету Республіканської партії США та губернатор штату Міссісіпі Хейлі Барбур, для лобіювання інтересів України

Тіллерсон у своїй промові перед призначенням держсекретарем США назве РФ "загрозою", - WP Розвідка США звинуватила РФ у впливі на вибори в кількох десятках країн
Читайте в розділі

Німеччина має бути готова до "турбулентних" часів президентства Трампа, - Штайнмаєр

НАБУ розпочало перевірку кандидатів на посади суддів Верховного суду

Розвідка США вивчала наявність у радника Трампа контактів з російською владою, - WSJ

On Top