В "Індарі" не знають про претензії МОЗ до директора Вишневської

В "Індарі" не знають про претензії Міністерства охорони здоров'я України, про яких в інтерв'ю РБК-Україна заявила перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко, до директора підприємства Любові Вишневської. Про це РБК-Україна заявила фахівець із зв'язків з громадськістю ПРАТ "Індар" Анна Литвищенко.

Так, на питання про те, що має на увазі перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко, говорячи про претензії МОЗ до Вишневської, Литвищенко відповіла: "На жаль, про претензії до статусу Вишневської перший раз чую... Немає ніякого поводження (з боку МОЗ, - ред.), нічого".

Також вона не прокоментувала питання, про який прорежавний векторі йде мова.

"Я вам так скажу, ніяких повідомлень не надходило", - заявила Литвищенко.

Зазначимо, вчора перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко висловила думку про те, що у керівництва МОЗ є питання до нині діючого керівника "Індару".

Крім того, на думку Павленко, Любов Вишневська повинна задуматися про свій статус, підприємство повинно мати чітко продержавний вектор робіт, а не перебувати в невіданні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся