Імпортери готові до ліцензування імпорту лікарських засобів, - Держлікслужба

Вівторок 12 лютого 2013 22:41

Процедура ліцензування імпорту ліків цілком зрозуміла і прийнятна, а питання отримання цієї ліцензії в Державній службі України з лікарських засобів (Держлікслужба) за спрощеним порядком - на підставі виключно заяви - цілком зрозуміла і проста. Про це заявили п'ять імпортерів лікарських засобів під час наради в Держлікслужбі також за участю представників провідних виробників іноземних ліків, повідомляє прес-служба відомства. Підприємці також зазначили, що не сумніваються в тому, що всі імпортери лікарських засобів, у кого буде таке бажання, отримають цю ліцензію.

Під час наради імпортерам розповіли про майбутнє порядку отримання ліцензії на імпорт лікарських засобів, був представлений пакет документів, який необхідно надати для отримання відповідної ліцензії.

Також провідні імпортери ліків повідомили, що вони мають на своїх складах запаси ліків на 3-4 місяці, і країна буде повністю забезпечена ліками іноземного виробництва.

У свою чергу Держлікслужба України, як орган ліцензування, запевнила, що буде працювати 2 і 3 березня 2013 р. (субота і неділя) для якнайшвидшого відпрацювання заяв та видачі ліцензії по імпорту лікарських засобів. Провідні дистриб'ютори отримають ці ліцензії в перші дні березня, зазначили у відомстві.

Відзначимо, що п'ять провідних національних дистриб'юторів забезпечують поставки 90% ліків в аптечні та лікувальні установи України.

Читайте також: Імпорт лікарських засобів буде ліцензувати Держлікслужба

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся