Імпорт м'яса до України в І кварталі 2010 р. знизився на 40%, - експерт.

Імпорт м'яса до України в першому кварталі 2010 року становив 58 тис т, що менше на 40% у порівнянні із відповідним періодом минулого року. Про це повідомили в Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ), передає прес-служба УКАБ.

Експерти УКАБ зазначають, що зниження імпорту спричинене розвитком вітчизняного тваринництва, посиленням ветеринарного контролю, а також зменшенням платоспроможності українських споживачів. 

При цьому основна частка імпорту, як і раніше припадає на м'ясо птиці (24 тис. т) та свинину (19 тис. т). 

За словами керівника групи експертів УКАБ Володимира Лапи, зниження імпорту може стати тенденцією всього 2010 року, оскільки  станом на початок квітня поголів'я свиней зросло на 14% у порівнянні із попереднім роком, птиці - на понад 5%, а реалізація м'яса на забій перевищила минулорічні показники на 8%.

"Із часом буде все більш відчутна не лише конкуренція з імпортом, але і конкуренція вітчизняних виробників," - зауважує В.Лапа.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся