ru ua

Гральний бізнес і земреформа: в СН розповіли про плани на п'яту сесію

Гральний бізнес і земреформа: в СН розповіли про плани на п'яту сесію Фото: Верховна рада (Віталій Носач/РБК-Україна)
Автор: Юлія Струк

У "Слузі народу" розповіли про плани фракції на п'яту сесію Верховної ради. Планується завершити земельну реформу, реформування енергоринку та ринку грального бізнесу.

Про це в ході погоджувальної ради ВР розповів перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

"Це завершення земельної реформи, якого всі чекають, але хтось і боїться. Чи не завершено питання щодо грального бізнесу, там потрібно все-таки до розуму довести податкове навантаження, тому що повинна працювати система", - зазначив парламентарій.

За його словами, на порядку денному знаходиться і питання великої приватизації, яка була заблокована через пандемію.

"Потрібно займатися реформою енергоринку, що ми зрозуміли завдяки тарифної історії. Потрібно довести децентралізацію до конституційного стану, тобто прийняти зміни в Конструкцію, пов'язані з новим форматом влади з префектурами", - розповів Корнієнко.

Нардеп запевнив, що ближче до кінця року, можливо, буде говорити про повноцінну податкову реформу.

"Економічні плани нашої партії незмінні, ми працюємо над нульовою декларацією, над податком на виведений капітал. І я думаю, що ближче до середини або до кінця року будемо говорити про податкову реформу повноцінної", - сказав депутат.

Крім того, на порядку денному сесії реформа соцзахисту, підтримка армії і інфраструктурні проекти.

Нагадаємо, 29 січня відбулося останнє пленарне засідання четвертої сесії Ради. Спікер ВР Дмитро Разумков оголосив про закриття четвертої сесії парламенту.

Як писало РБК-Україна, в парламенті хочуть заслухати главу Міністерства охорони здоров'я Максима Степанова на годині запитань до уряду з приводу результатів локдауну і вакцинації.