В.о. президента НАЕК "Енергоатом" обраний до складу ради керуючих WANO

Виконуючий обов'язки президента ДП НАЕК "Енергоатом" Микита Константінов обраний до складу ради керуючих Всесвітньої асоціації операторів АЕС (WANO). Відповідне рішення було прийняте 11 вересня 2013 р. на черговому засіданні ради, яке проходило у місті Атланта (США), передає прес-служба підприємства.

"Рішення ради керуючих свідчить про високу оцінку внеску України в підвищення безпеки експлуатації атомних електростанцій в усьому світі", - зазначив Константінов.

Як відомо, до складу ради входить 14 членів, серед яких керівники найбільших світових операторів атомних електростанцій. Для забезпечення ефективної роботи цього органу генеральна асамблея WANO покладає на нього основну відповідальність за розробку та впровадження політики та всесвітньої стратегії асоціації. Рада керуючих також відповідає за організацію та координацію зусиль щодо співробітництва серед своїх членів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся