ru ua

ХТЗ Ярославського відвідали голова Полтавської ОДА та понад 40 аграріїв регіону

ХТЗ Ярославського відвідали голова Полтавської ОДА та понад 40 аграріїв регіону Фото - Агроправда

Представникам Полтавської області була організована екскурсія по виробництву

Голова Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерій Головко і більш ніж 40 аграріїв регіону відвідали Харківський тракторний завод (ХТЗ), який завдяки зусиллям власника та інвестора підприємства, президента групи DCH Олександра Ярославського, відновлює ринкові позиції після тривалого простою. Про це повідомляє видання "Вечірній Харків".

"Сьогодні, спільно з більш ніж 40 аграріями Полтавської області, ми приїхали на Харківський тракторний завод по ряду причин. Перша – показати нашим аграріям аналоги імпортної техніки. Ми бачимо, як багато змін щодо вдосконалення продукції відбулося на підприємстві за останній час. Це і заміни агрегатів та поліпшення кабіни для комфортної роботи тракториста. Друга – це спілкування аграріїв з розробниками, керівництвом заводу. Наші представники змогли дізнатися про тенденції розвитку, задати питання і поділитися думкою щодо експлуатації техніки. Слід зазначити, що сьогодні працює державна програма, в рамках якої українським аграріям, при купівлі техніки вітчизняного виробництва, буде відшкодовуватися частина її вартості, і фактично вартість трактора буде в 4-5 разів нижчою від імпортного аналога", - підкреслив Головко.

Наголошується, що представникам Полтавської області була організована екскурсія по виробництву, де можна було задати питання як керівництву заводу, так і робітникам у цехах.

"У першу чергу, хочу подякувати губернатору Полтавської області, який привіз до нас не чиновників, а безпосередньо аграріїв, керівників фермерських господарств, які купують і експлуатують техніку. Завдяки цьому візиту ми можемо почути думку нашого споживача, який точно знає, які параметри трактора йому потрібні для роботи. Адже наша основна задача – зробити продукт споживання, який буде якісним, надійним, функціональним і, найголовніше, доступним", - повідомив генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль.

За даними видання, також в рамках зустрічі була досягнута домовленість про спільне проведення в наступному році демонстраційних показів техніки виробництва ХТЗ в Полтавській області. На заході планується задіяти машини спільно з різними сільгоспобладнанням як вітчизняного, так і закордонного виробництва.