HRW звинувачує правоохоронців Пакистану у вбивствах і тортурах

HRW звинувачує правоохоронців Пакистану у вбивствах і тортурах
Фото: Human Rights Watch

Найменш захищеними у Пакистані є біженці і релігійні меншини

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch звинувачує поліцію Пакистану у вбивствах, тортурах та самовільних арештах людей. Про це йдеться у звіті HRW, який серед іншого базується на інтерв’ю з 30 пакистанськими поліцейськими та 50 потерпілими й очевидцями, повідомляє "Радіо Свобода".

Як зазначається, HRW закликає владу Пакистану провести реформи у силових органах.

"Методи тортур включають побиття кийками і шкіряними батогами, витягування і ламання ніг металевими прутами, сексуальне насильство, унеможливлення сну та психологічне знущання", - йдеться у звіті.

Крім того, за словами директора Human Rights Watch у країнах Азії Бреда Адамса, Пакистан зіштовхнувся з серйозним викликом безпеки, який найкраще може бути подоланий за допомогою законослухняної і підзвітної поліції.

"Натомість правоохоронні органи складаються з незадоволених, корумпованих і втомлених поліцейських, які безкарно чинять порушення, роблячи пакистанців менш захищеними", - заначив Адамс.

Як повідомляється, найменш захищеними у Пакистані є біженці і релігійні меншини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правозахисна організація Human Right Watch зафіксувала в поточному році 20 випадків незаконного утримування цивільних осіб в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся