Госпсуд Волинської області скасував арешт рахунків ТОВ "Нафто-Кредит-Інвест"

Господарський суд Волинської області 23 травня 2012 р. скасував своє рішення про арешт коштів та рахунків ТОВ "Нафто-Кредит-Інвест". Про це повідомили в прес-службі компанії.

Як повідомляється, суд визнав відсутність підстав для арешту активів.

"ТОВ "Нафто-Кредит-Інвест" продовжує господарську діяльність в нормальному режимі і має намір і надалі виконувати всі свої господарські та фінансові зобов'язання", - відзначається в повідомленні компанії.

ПАТ "Банк Форум" - крупний банк, знаходиться на 20 місці серед українських банків за версією НБУ (№3 у другій групі банків), його найбільший акціонером з 2008 р. є німецький Commerzbank.

Співвласником групи "Контініум" є заступник голови Народної партії України (лідер - спікер ВР Володимир Литвин) Ігор Єремєєв.

Нагадаємо, 22 травня повідомлялося, що господарський суд Волинської області задовольнив вимоги ПАТ "Банк Форум" до групи компаній "Континіум" за декількома кредитними договорами, укладеними з ТОВ "Нафто-Кредит-Інвест" і ТОВ "Евертон".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся