ua en ru

Хорошковський: Якщо Україна звернеться до Міжнародного арбітражного суду щодо газових контрактів з РФ, вона може програти

Перший віце-прем'єрміністр України Валерій Хорошковський вважає, що якщо Україна звернеться до Міжнародного арбітражного суду щодо "газових контрактів" з Росією, які були підписані в січні 2009 р., вона може програти справу. Про це він заявив в ефірі програми "Шустер Live".

"Перш ніж йти до суду, потрібно очікувати, що ти виграєш. Якщо первинний юридичний аналіз тобі про це не говорить, то, напевно, просто нерозумно йти і програвати. Ми знаємо абсолютно точно, як йтимуть справи, тобто ми аналізували яку ситуацію", - сказав Хорошковський.

При цьому він додав: "Договір існує і ми його виконуємо. Так, нам важко, так, нам, незручно, але я хочу сказати, що є й позитиви: висока, навіть несправедлива ціна стимулює енергозбереження...".

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявляв, що Україні більше не планує оскаржувати в міжнародних судах газові угоди з Росією.