ru ua

Холодницький заявив про медійні маніпуляції в справі Онищенка

Холодницький заявив про медійні маніпуляції в справі Онищенка Фото: Назар Холодницький

Розслідування кримінального провадження по схемі розкрадання газу продовжується

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про медійні маніпуляції в справі народного депутата Олександра Онищенка. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


"Розслідування кримінального провадження по схемі розкрадання газу невпинно йде вперед до свого логічного завершення. І цьому не завадять ані жодні маніпулятивні трюки сторони захисту, арсенал яких уже вичерпується і нам відомий, ані коментарі численних телевізійних "експертів", які останнім часом масово вкладують у голови усіх нас твердження про неспроможність новостворених антикорупційних органів, ані безглузді пропозиції "творчого" підходу до розслідування кримінального провадження через Skype зв’язок", - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України повторно викликає на допит народного депутатаОлександра Онищенка по справі про причетність до газових махінацій.

Онищенко є головним фігурантом у справі про розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з "Укргазвидобуванням", в результаті чого державі завдано збитків на суму близько 3 млрд гривень.