Холодницький розповів, чим займається у Федерації футболу України

НовиниСпорт    25.07.2017 - 12:11
Фото: Назар Холодницький (УНІАН)
Фото: Назар Холодницький (УНІАН)

Голова САП сподівається отримати результати від співпраці з Комітетом етики та чесної гри

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький розповів, чим займається на посаді віце-президента Федерації футболу України. Про це він розповів інтерв'ю "Голосу України".

"Я туди прийшов не по якісь політичні бали чи дивіденди. Футбол для України - майже національна ідея, а не просто гра, і я хочу, щоб наш футбол ставав європейським і світовим. Я чув, як і всі, що є "договірні матчі", - сказав Холодницький.

Він також розповів, що як уболівальник не хоче платити гроші за квиток і дивитися матч, де результат буде визначено наперед.

"Якщо буде гарна гра, сильна, з віддачею - тоді навіть команду, яка програє, вболівальники будуть носити на руках, а не виносити", - додав глава САП.

Він зазначив, що антикорупційна прокуратура розпочала діяльність спільно з Комітетом етики та чесної гри і сподівається скоро отримати результати від цієї співпраці.

Нагадаємо, конгрес Федерації футболу України (ФФУ) обрав главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодніцкоого одним з трьох перших віце-президентів організації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top