Холодницький анонсував нові справи щодо злочинів у ПЕК

НовиниНадзвичайні події    27.09.2016 - 12:07
Фото: голова САП Назар Холодницький
Фото: голова САП Назар Холодницький

Мова йде про корупційні справи чиновників ПЕК

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про нових корупційних справах у паливно-енергетичному комплексі. Про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Правоохоронцям анонсувати справу - це невдячна справа. Злочини у паливно-енергетичному комплексі: є напрацювання. Хабарі чиновників. Ми не можемо назвати дату, тому що люди міняють плани", - зазначив Холодницький.

Крім того, керівник САП розповів про взаємини з президентом Петром Порошенком. За словами Холодницкого, Порошенко жодного разу йому не телефонував.

"Президент - це глава держави, і я принаймні розумію, що він представляє всю країну, ми його обирали. Але жодного разу він мені не дзвонив, ні разу не було якихось таємних вечерь, жодного разу не було вказівок на тих чи інших виробництвах, жодного разу не було навіть цікавості про хід слідства. А були зустрічі на антикорупційній нараді, були зустрічі, коли бюджет стояв під питанням. Я не знаю досі, як заїжджати в АП через центральний вхід", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Холодницький розповів подробиці затримання директора ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ЗТМК) Володимира Сівака.

On Top