"Хмельницькгаз" попередив понад 1,5 тисячі небезпечних ситуацій у домогосподарствах області

"Хмельницькгаз" попередив понад 1,5 тисячі небезпечних ситуацій у домогосподарствах області
Фото: газ (vl.104.ua)

Після проведення перевірки споживач отримує акт, який необхідно надати у газорозподільну компанію

Фахівці ПАТ "Хмельницькгаз" запобігли виникненню нещасних випадків у майже двох тисячах домогосподарств Хмельницької області. Причиною виникнення небезпечних ситуацій могли стати несправні димо-вентиляційні канали, газові прилади та ін. Про це повідомляє прес-служба компанії.

З початку року співробітники ПАТ "Хмельницькгаз" провели планово-технічне обслуговування у більш ніж 245 тис. домогосподарствах Хмельниччини. Фахівцями компанії попереджено 1600 небезпечних ситуацій через несправність димо-вентиляційних каналів та відсутність тяги.

Газорозподільні компанії перевіряють лише наявність тяги у ДВК, а не їх технічний стан. ПАТ "Хмельницькгаз" тільки відслідковує своєчасність надання актів перевірки ДВК власниками житла та перевіряє наявність тяги. Саме власник повинен своєчасно звернутися у спеціалізовану організацію для проведення обов’язкової перевірки.

"Перевірку та ремонт димоходів та вентиляційних каналів проводить не "Хмельницькгаз", а  спеціалізовані організації, які мають відповідний на це дозвіл управління Держпраці, - наголошує технічний директор ПАТ "Хмельницькгаз" Олександр Лоб. - В області  працюють кілька десятків таких компаній, які проводять комплекс робіт по перевірці димо-вентиляційної системи".

Після проведення перевірки споживач отримує акт, який необхідно надати у газорозподільну компанію. Нагадаємо, що у 2016 році,  через несправність димовентиляційного каналу (попадання пташиного гнізда в димар), уже стався один нещасний випадок, в якому загинули двоє молодих людей. Вчасно неперевірена димо-вентиляційна система спровокувала несумісну з життям концентрацію чадного газу в помешканні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся