"Хмельницькгаз" повірив понад 18 тис. лічильників

НовиниЕнергетика    26.06.2017 - 17:37
Фото: "Хмельницькгаз" повірив понад 18 тис. лічильників (РБК-Україна)
Фото: "Хмельницькгаз" повірив понад 18 тис. лічильників (РБК-Україна)

Непридатними до подальшої експлуатації визнано 5,2 тис. лічильників

ПАТ "Хмельницькгаз" спільно з державним підприємством "Хмельницькстандартметрологія" у 2017 році провели безкоштовну повірку понад 18 тисяч приладів обліку природного газу. Про це повідомляє прес-служба "Хмельницькгазу".

Станом на червень, із 18 тис. повірених облікових пристроїв непридатними до подальшої експлуатації визнано 5,2 тис. через невідповідність метрологічним характеристикам: зношення комплектуючих деталей та механізмів, а також через порушення споживачами умов експлуатації. Також при проведенні повірки фахівцями було виявлено 10 фактів самовільного втручання у роботу приладів обліку газу з метою зменшення показників.

"Перепади температури, вологість приміщень, значною мірою впливають на роботу складного вимірювального механізму лічильника, що вимагає періодичної його повірки представниками державної метрологічної служби. Тому, кожен споживач зацікавлений мати справний лічильник, адже це - гарантія правильного обліку газу, а отже, оплати лише за реально спожите паливо. За бажанням, клієнти компанії можуть бути особисто присутні при проведенні процедури повірки, щоб переконатися в її достовірності", - розповів комерційний директор компанії Віталій Рейда.

За даними прес-служби, на сьогоднішній день 381 тис. споживачів Хмельницької області (94,9% від загальної кількості газифікованих домоволодінь) забезпечені лічильниками. Зокрема, за 2016 рік кількість приладів обліку збільшилась майже на 2,5% або на 14,4 тисяч. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top