"Хмельницькгаз" передав благодійну допомогу у зону АТО

Новини Енергетика 12.10.2017 - 14:27
Фото: газ (УНІАН)
Фото: газ (УНІАН)

Колектив компанії вже вкотре долучається до благодійної допомоги, спрямованої на підтримку української армії

ПАТ "Хмельницькгаз" визначив та нагородив переможців конкурсу дитячого малюнка "Безпечна Україна", приуроченого до Дня захисника України. Захід присвятили українським воїнам-захисникам, які перебувають на сході країни, серед яких також є працівники газорозподільної компанії. Разом з кращими малюнками, газовики передали військовим благодійну допомогу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В цьому році до Дня захисника України ПАТ "Хмельницькгаз"  провело конкурс дитячого малюнка. Участь в ньому взяли понад 200 дітей віком від 6 до 14 років з усіх куточків Хмельниччини. Вони відобразили в своїх роботах теплі почуття до захисників, щоб підтримати своєю творчістю їх бойовий дух.

"Приємно, що школярі так активно долучились до нашого конкурсу та онлайн-голосування, адже всі найкращі малюнки разом із благодійною підтримкою від нашого колективу відправляться із волонтерами у зону АТО, - розповідає голова правління ПАТ "Хмельницькгаз" Михайло Юрченко. – За допомогою конкурсу нам вдалося привернути увагу споживачів до проблеми війни, щоб завжди пам’ятати про мужність та героїзм наших воїнів, які ціною власного життя бережуть мир та спокій в Україні".

Разом з дитячими малюнками до зони АТО були відправлені паливно-мастильні матеріали, інструменти, продукти харчування тощо. Колектив компанії вже вкотре долучається до благодійної допомоги, спрямованої на підтримку української армії.

За підсумками онлайн-голосування переможцями конкурсу стали учні Хмельницької ЗОШ №10 та двох шкіл Деражнянського району. Результати відбіркового етапу розміщені на офіційному сайті ПАТ "Хмельницькгаз" km.104.ua. Призери конкурсу отримали грошові винагороди, а ще десять кращих робіт були відзначені заохочувальними призами від ПАТ "Хмельницькгаз".