Харлан втретє в кар'єрі стала чемпіонкою світу

Харлан втретє в кар'єрі стала чемпіонкою світу Фото: Ольга Харлан (olgakharlan.com)

Українка у вирішальному поєдинку здолала представницю Тунісу

Українська шаблістка Ольга Харлан завоювала золото чемпіонату світу з фехтування, який проходить в німецькому Лейпцигу. Про це повідомляється на сайті змагань.

У фіналі українка з рахунком 15:5 завдала поразки Аззе Бесбес з Тунісу.
Бронзу отримали італійка Ірені Веккі і француженка Сесілія Бердер.

Раніше Харлан двічі вигравала золото чемпіонатів світу в індивідуальній шаблі і двічі перемагала в командних змаганнях.

Також зазначимо, що в 1/32 фіналу Харлан перемогла іншу українку Ольгу Жовнір (15: 7), в 1/16 фіналу - полячку Богнамі Йовжак (15: 9), в 1/8 фіналу - італійку Розеллу Грегоріо (15:12) , в чвертьфіналі - японку Норіко Тамура (15: 9), а в півфіналі - француженку Сесилію Бердер (15:10).

Нагадаємо, Ольга Харлан дала перше інтерв'ю після того, як виграла бронзову медаль у фіналі індивідуального турніру з фехтування на шаблях на Олімпійських іграх-2016.