У Харківській області зареєстровано спалах АЧС

НовиниНадзвичайні події    12.09.2016 - 12:28
Фото: у Харківській області зареєстровано АЧС
Фото: у Харківській області зареєстровано АЧС

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС

Як повідомляє "РБК-Україна", Як повідомляє "РБК-Україна", У Харківській області зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

"Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області 10.09.2016 в підсобному господарстві Харківської національної академії Національної гвардії України (с. Верхня Писарівка, Вовчанський район, Харківська область) було виявлено загибель однієї свині", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, при дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи 11.09.2016 встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

"З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 11.09.2016 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вовчанській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що попередній випадок АЧС було зареєстровано у Харківській області 30 серпня.

On Top