У Харківській області ліквідували конвертцентр з оборотом 80 млн гривень

НовиниНадзвичайні події    15.05.2017 - 13:06
Фото: гроші ліквідованого конвертцентру
Фото: гроші ліквідованого конвертцентру

Під час обшуків правоохоронці вилучили 27 печаток і майже 8 млн гривень

У Харківській області співробітники податкової міліції викрили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з обігом понад 80 млн гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Повідомляється, що в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, правоохоронці встановили групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки, переважно зернотрейдерам Київського регіону, послуги з ухилення від сплати податків шляхом здійснення безтоварних операцій та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми у готівкову

Для цих цілей зловмисники створили 8 підприємств. Вони закуповували сільгосппродукцію за готівку у сільгоспвиробників без відображення даних операцій у податковому та бухгалтерському обліку, і після отримання зберігали її на елеваторах Харківської області.

"У подальшому зловмисники виготовляли документи про реалізацію зазначеної продукції через підприємства-зернотрейдери, на адресу компаній нерезидентів.
Одержані безготівкові кошти переводилися в готівку і знову використовувалися для закупівлі сільськогосподарської продукції", - повідомив Білан.

altalt
 

Фото: вилучені при обшуку кошти

Загальний обіг конвертаційного центру склав понад 80 млн гривень. В результаті обшуків правоохоронці виявили і вилучили майже 7,9 млн гривень у національній та іноземній валюті, 27 печаток підприємств, комп'ютерну техніку, бухгалтерську документацію, а також сільськогосподарську продукцію на суму майже 2,4 млн гривень.

Нагадаємо, раніше співробітники Державної фіскальної служби в Полтавській області ліквідували конвертаційний центр.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top