ru ua

Харківська міськрада ініціює передачу стадіону "Металіст" у комунальну власність

Міська влада просить Харківську обласну раду передати в комунальну власність Харкова ОСК "Металіст". Відповідне звернення до голови облради Сергія Чернова прийняли сьогодні, 19 грудня, на сесії Харківської міської ради, передає прес-служба міськради.

Як зазначено у зверненні, в 2007 р. міськрада передала Харківській обласній раді повноваження з управління майном стадіону. Тоді ж об'єкт почали реконструювати до Чемпіонату Європи з футболу 2012 р. Витрати державного, обласного та міського бюджетів на ці роботи склали 523 млн грн.

Тепер депутати міськради просять повернути стадіон у власність міста.

Як відзначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, подібне рішення не вплине на можливість ФК "Металіст" грати на стадіоні. "Ми всі раді тим результатами, які показує команда "Металіст". Але стадіон клубу не належить. Ми вважаємо, що цей спортивний комплекс повинен працювати в інтересах територіальної громади міста і всіх вболівальників, а не приватної особи, оскільки в реконструкцію стадіону вкладені значні бюджетні кошти", - підкреслив Кернес.

Нагадаємо, раніше президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський заявив, що Кернес повинен зі своєї кишені фінансувати стадіон і клуб, якщо вже має намір повернути ОСК "Металіст" в міську власність.

Читайте також: Київрада передала в комунальну власність ряд колекторів загальною вартістю близько 173 млн грн