У Харкові DCH проводить форум Agroport-2018

Фото: форум Agroport-2018 в Харкові (прес-служба DCH)
Фото: форум Agroport-2018 в Харкові (прес-служба DCH)

Агрофорум проходить на базі міжнародного аеропорту

У Харкові 11-13 жовтня на базі міжнародного аеропорту проходить черговий AGROPORT - агропромисловий форум, вже протягом 5 років традиційно збирає учасників з усієї України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу групи DCH Олександра Ярославського.

Як відомо, AGROPORT вперше був проведений у Харкові в 2015 р. за сприяння групи DCH та обласної влади, а також за підтримки Всесвітньої продовольчої організації ООН (FAO).

У нинішньому році у церемонії відкриття форуму взяли участь заступник міністра агрополітики Віктор Шеремета, перший заступник голови Харківської обладміністрації Марк Беккер, віце-президент DCH Олена Дерев'янко, координатор програм FAO в Україні Михайло Малков.

Шеремета зазначив, що AGROPORT є одним з найбільш успішних прикладів реалізації приватно-державного партнерства в Харківському регіоні.

Беккер у свою чергу висловив упевненість, що AGROPORT сприятиме вирішенню проблем сільського господарства Харківської області. За його словами, в Харківській області у січні-вересні 2018 року порівняно з аналогічним періодом попереднього року сільгоспвиробництво зросла на 3%.

Беккер зазначив, що тваринництво, яке також вперше за останні роки продемонструвало зростання обсягів, у Харківській області може вивести сільгоспвиробництво на рівень продукції з високою доданою вартістю.

За словами Дерев'янко, група DCH піклується про те, щоб Харків і Україна "як можна краще виглядали на економічній та інвестиційній карті світу".

"Коли ми взялися за аеропорт, ми бачили свою мету не тільки в тому, щоб Харківщина отримала право прийняти матчі Євро-2012. Головна ідея полягала в тому, щоб "прорубати вікно" у світ і дати можливість регіону глибше інтегруватися в систему міжнародних економічних зв'язків. Сьогодні Міжнародний аеропорт "Харків" - не лише сучасний і ефективний інфраструктурний комплекс, але і потужна майданчик для ділового спілкування. Це і AGROPORT, який традиційно проводиться на базі DCH (аеропорту, Харківського тракторного заводу), та потужні презентаційні заходи глобальних автомобільних брендів, і багато іншого. І, звичайно, AGROPORT - прекрасна можливість для просування продукції ХТЗ, над модернізацією і відновленням ринкових позицією якої зараз працює команда заводу", - сказала Дерев'янко.

 

У свою чергу Малков додав, що FAO бере участь у харківському AGROPORT вже п'ятий рік поспіль. За його словами, Харків – один із стратегічних регіонів FAO в Україні, а Харківська область є одним з головних майданчиків по боротьбі з деградацією ґрунтів.

AGROPORT проводиться в Україні з 2015 року. Тематика заходу традиційно відповідає пріоритетам FAO. Географія форуму 5 років його історії істотно розширилася, і нині охоплює всі метарегионы України. У 2018 р. площа виставкових площ і конференц-залів AGROPORT у Харкові становить понад 25 тис. кв. м, включаючи територію вантажного терміналу.

Очікується понад 7000 відвідувачів. Основні тематики виставки: сільгосптехніка, насінництво, агрохімія, рибництво, ягідництво, тепличне господарство, садівництво, тваринництво, птахівництво, бджільництво, зберігання і переробка, фасування та послуги з супроводу агробізнесу. В рамках AGROPORT також відбудеться День поля, партнером якого є Харківський тракторний завод групи DCH.

Міжнародний аеропорт "Харків", разом з іншими об'єктами інфраструктури міста, був реконструйований групою DCH Ярославського в рамках підготовки "першої столиці" до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012).

Загальний обсяг інвестицій бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склав понад 107 млн доларів. На базі Міжнародного аеропорту "Харків" регулярно проводяться різні ділові, світські та розважальні заходи, на яких представлені провідні світові бренди.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся