ua en ru

Губернатор Київської обл. повністю визнає легітимність рішень Ради

Губернатор Київської обл. Анатолій Присяжнюк повідомив РБК-Україна, що він повністю визнає легітимність рішень Верховної Ради, а також нового Кабміну, частково призначеного сьогодні ВР.

Губернатор Київської обл. Анатолій Присяжнюк повідомив РБК-Україна, що він повністю визнає легітимність рішень Верховної Ради, а також нового Кабміну, частково призначеного сьогодні ВР.

«Парламент - повністю легітимний орган, і ті керівництва, які ми отримуємо від нього, є законними. Ми їх виконуємо», - сказав Присяжнюк.

Він підкреслив, що вже розпорядився виконати звернення спікера ВР Олександра Турчинова про забезпечення нормальної життєдіяльності в країні.

«Я видав розпорядження на всіх місцевих голів, керівників РДА вжити всі необхідні меря для забезпечення обігу спікера ВР Турчинова. Створено штаб, особлива увага на продовольчому забезпеченні... І в області ніхто не страйкує», - сказав Присяжнюк.

Крім того, повідомив губернатор, вся міліція Київської обл. підпорядковується Арсену Авакову, призначеному сьогодні Радою міністром внутрішніх справ.

«Правоохоронна ситуація в області зараз не дуже хороша, багато приїжджих, були похорони. Хвилювання, у багатьох ейфорія. Але міліція присягнула народу і підпорядковується міністру», - сказав Присяжнюк, уточнивши, що він має на увазі Арсена Авакова.

При цьому, сьогоднішнє рішення харківського з'їзду депутатів від Партії регіонів місцевих рад та ВР Криму південного сходу країни Присяжнюк вважає суто політичним і не мають ніякої ваги. «Для цього необхідно вносити багато змін в закони. Цей проект (децентралізація влади) можливий тільки в 2015 р.», - сказав губернатор Київської області.

Щодо своєї відставки Присяжнюк відповів, що кидати зараз все і йти - безвідповідально. «Коли прийде час, коли скажуть, що пора, тоді... Всі ми тимчасові», - резюмував Присяжнюк.