ДСНС заявила про готовність реагувати на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період

НовиниСуспільство    05.10.2016 - 03:41
Фото: голова ДСНС України Микола Чечоткін
Фото: голова ДСНС України Микола Чечоткін

Для безпосереднього реагування на НС в осінньо-зимовий період підготовлено 7 тис. осіб і 600 одиниць пожежно-рятувальної техніки

Державна служба з надзвичайних ситуацій завершує підготовку до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду. Про це заявив голова ДСНС України Микола Чечоткін під час селекторної наради щодо готовності регіонів до опалювального сезону у вівторок, 4 жовтня.

"Для попередження загибелі людей внаслідок обмороження та переохолодження сьогодні підготовлено 300 пунктів обігріву, які розгортатимуться в період пониження температури від -10 і нижче", - сказав Чечоткін.

За його словами, для безпосереднього реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період в системі ДСНС підготовлено 7 тис. осіб і 600 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Крім цього, з метою протидії пожежам у житловому секторі та на соціально-значимих об'єктах ДСНС спільно з місцевими органами влади посилить інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки. При цьому особлива увага буде приділятися здійсненню профілактичних заходів серед малозабезпечених, багатодітних сімей і самотніх літніх людей.

Також найближчим часом разом з сільськими та селищними радами буде проводитися інформування населення про заходи пожежної безпеки при експлуатації систем опалення в житлових будинках.

Нагадаємо, в Україні за тиждень на пожежах загинуло 37 людей.

On Top