ua ru

ДСНС готова гарантувати пожежну безпеку під час святкування Рош Ха-Шана в Умані

ДСНС готова гарантувати пожежну безпеку під час святкування Рош Ха-Шана в Умані Фото: Микола Чечоткін (УНІАН)

ДСНС спільно з Нацполіцією та СБУ розробила комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) готова гарантувати пожежну безпеку під час святкування Рош Ха-Шана в Умані (Черкаська область), у період з 17 по 27 вересня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС.

Як зазначається, сьогодні, 29 серпня 2017 року відбулася зустріч голови ДСНС Миколи Чечоткіна з послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські та представниками поліції та Бюро з питань протидії тероризму Ізраїлю, на якій обговорювалася підготовка до святкування Іудейського Нового року Рош Ха-Шана.

Так, за словами Чечоткіна, наразі ДСНС спільно з місцевими органами влади, Національною поліцією та Службою безпеки України розробила комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, а також план реагування на них.

"Хочу запевнити, що підрозділи ДСНС докладуть максимум зусиль задля того, аби гарантувати кожному паломнику безпечні умови перебування в Умані. Спільними зусиллями зробимо все від нас залежне, щоб свято пройшло без надзвичайних ситуацій", - заявив він, додавши, що ДСНС готова гарантувати пожежну безпеку під час святкування Рош Ха-Шана.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну для святкування єврейського Нового року прибудуть близько 35-40 тисяч хасидів.