ru ua

Вантажівки останнього "гумконвоя" РФ були заповнені лише наполовину, - ДПСУ

Вантажівки останнього "гумконвоя" РФ були заповнені лише наполовину, - ДПСУ Фото: Олег Слободян

Українська сторона здійснила візуальний огляд вантажів

Вантажівки останнього т. н. "гуманітарного конвою" МНС Росії були завантажені лише наполовину, що може говорити про популізм акції. Про це повідомив сьогодні на брифінгу прес-секретар глави Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає кореспондент РБК-Україна.

"Особливістю цього гуманітарного конвою було те, що більшість вантажівок були навантажені тільки наполовину, що може говорити про популізм акції", - повідомив Слободян.

За його словами, вчора вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення 36-го "гуманітарного конвою".

"З 7:36 з 7:45 через два КПП на в'їзд в Україну прослідувало дві колони так званого "гуманітарного конвою". Оскільки в черговий раз проходження конвою здійснювалося з порушенням законодавства і Міжнародний комітет Червоного Хреста в оформленні вантажу участі не брав, українська сторона здійснювала лише візуальне спостереження без проведення нагляду", - додав представник Держприкордонслужби.

Нагадаємо, російська сторона запевняла, що більше 100 автомобілів "гумконвоая" привезли на контрольовану бойовиками частина Донбасу більше 1 тис. тонн гуманітарних вантажів.