У Грузії заявили про готовність приєднатися до охорони безпеки Чорноморського регіону

У Грузії заявили про готовність приєднатися до охорони безпеки Чорноморського регіону
Фото: Леван Ізорія (mod.gov.ge)

Грузія відправила до НАТО свої пропозиції щодо забезпечення безпеки Чорноморського регіону

У Грузії заявили про готовність приєднатися до охорони безпеки Чорноморського регіону. Про це заявив міністр оборони Грузії Леван Ізорія на конференції з оборони і безпеки Грузії в Батумі, повідомляє "Грузія Online".

Так, Ізорія заявив, що Грузія готова внести внесок у забезпечення безпеки Чорноморського регіону. За його словами, ще влітку 2016 року стало відомо про плани НАТО щодо активізації зусиль в Чорному морі і посилення безпеки регіону. Ізорія додав, що на початку 2017 року Грузія відправила в штаб-квартиру НАТО в Брюссель свої пропозиції щодо забезпечення безпеки Чорноморського регіону.

"Грузія готова внести вклад у здійсненні нового бачення НАТО про безпеку Чорного моря, що ще більше сприятиме нашому прагненню зміцнитися в європейському та євроатлантичному просторі", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Грузії Георгій Маргвелашвілі закликав підсилити обороноздатність країни через дії Російської Федерації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся