ua en ru

Угруповання Об'єднаних сил готові до відбиття російської агресії, - Наєв

15:57 30.04.2018 Пн
1 мин
Порошенко поклав на Наєва відповідальність за відсіч агресії РФ
Угруповання Об'єднаних сил готові до відбиття російської агресії, - Наєв Фото: Сергій Наєв (president.gov.ua)

Угруповання Об'єднаних сил на Донбасі готові до відсічі російської агресії. Про це на нараді з військовими відомствами на чолі з президентом України Петром Порошенком доповів командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв.

"Угруповання об'єднаних сил для проведення операції із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях готові", - заявив Наєв.

Крім того, Порошенко доручив йому організувати та забезпечити застосування зброї військовими на Донбасі.

"Ще раз підкреслюю, звільнення Донбасу передбачається політико-дипломатичним шляхом, примусом Росії виконати мінські домовленості...Якщо ворог перейде в широкомасштабний наступ, в першу чергу на вас лягає відповідальність за забезпечення відсічі широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації", - звернувся Порошенко до Наєва.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що завершення АТО на Донбасі не означає, що її не можна оголосити при загрозі тероризму на підконтрольних територіях.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: