Гройсман заявив про необхідність впровадження системи страхової медицини

НовиниСуспільство    17.11.2016 - 11:44
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

За словами Гройсмана, система страхової медицини мала бути реалізована вже давно

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про необхідність впровадження системи страхової медицини. Про це Гройсман заявив під час стратегічного форуму по реформі медицини в четвер, 17 листопада, передає кореспондент РБК-Україна.

"Нам необхідно підготувати і запровадити систему страхової медицини...Найближчим часом уряд вийде з пропозицією по реформі медицини, - повідомив Гройсман, додавши, що ця ініціатива давно повинна бути реалізована.

"Нова команда Міністерства охорони здоров'я працює, щоб запропонувати нову реформу системи. До цих обговорень підключаються і регіони, які володіють ситуацією на місцях",- додав він.

За його словами, один з головних критеріїв - це те, що українці живуть на 5-7 років менше, ніж європейські сусіди.

"Зміна системи охорони здоров'я є одним з пріоритетів. Система охорони здоров'я є дуже складною і вимагає консолідованого рішення. Ми одним з перших рішень як в уряді, так і в парламенті провели закон, який дозволяє спростити реєстрацію ліків, які виробляються в Євросоюзі, США, і вони отримали доступ на український ринок", - сказав Гройсман.

https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=mqehrdlVKXeeyL64PoF9Hk3lDtQzFMjpV11Le77DJhGteyFC36aA6PR0trqCdDXly8YZwB27EiauISbocw3Wips=Нагадаємо, повідомлялося, що з 2017 року в Україні почнеться поступовий перехід на застосування принципів страхової медицини.

On Top