Гройсман закликав депутатів позбутися недоторканості

НовиниПолітика    23.06.2017 - 11:21
Фото: Володимир Гройсман (УНІАН)
Фото: Володимир Гройсман (УНІАН)

Прем'єр зазначив, що народні депутати мають бути прикладом для громадян

Народні депутати мають зняти з себе недоторканість і стати рівними перед законом. Про це сьогодні під час години питань до уряду у Верховній Раді України заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Знімайте недоторканість, знімайте мандат, ставайте рівними перед законом, як і прем'єр-міністр, який не має жодної недоторканості", - заявив Гройсман. 

Прем'єр зазначив, що народні депутати мають бути прикладом для громадян щодо дотримання законодавства, "а не махати мандатом". 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет з питань регламенту, організації роботи Верховної Ради України прийме рішення щодо подань Генеральної прокуратури України про зняття недоторканності з 5 народних депутатів до кінця поточної сесії. 

Спікер ВР Андрій Парубій направив отримані від Генпрокуратури подання на притягнення до кримінальної відповідальності п'ятьох нардепів в регламентний комітет парламенту. Мова йде про притягнення Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top