Гройсман пригрозив Держспецзв’язку та НАЗК за незапуск електронного декларування

НовиниТелеком & IT    12.08.2016 - 23:27
Фото: Володимир Гройсман пообіцяв чиновника ДССЗЗІ та НАЗК жорстку особисту відповідальність
Фото: Володимир Гройсман пообіцяв чиновника ДССЗЗІ та НАЗК жорстку особисту відповідальність

Прем’єр-міністр дав чиновникам два дні на запуск системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб

Якщо система електронного декларування не буде запущена вчасно, керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) понесе персональну відповідальність. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив у Facebook.

"Я не бачу жодних виправдань тому, що за два дні до передбаченого терміну введення в дію системи електронних декларацій приймається таке рішення. Комусь очевидно дуже не хочеться, щоб ця система, яка має на меті антикорупційні цілі, реально запрацювала", - написав Гройсман.


Він також додав, що такі дії шкодять репутації України в очах міжнародних партнерів.

Прем’єр-міністр також пригрозив відповідальністю керівництву ДССЗЗІ, якщо система електронного декларування не буде запущена вчасно.

"Я уже попередив керівництво НАЗК і ДССЗЗІ – у них є ще два дні на виправлення ситуації. Якщо система е-декларування не буде запущена вчасно, то я буду добиватись того, щоб усі, хто не забезпечив вчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це саму жорстку персональну відповідальність", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України відмовила у видачі атестата відповідності комплексній системі захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся