Гройсман запропонував створити офіс по залученню інвестицій

П'ятниця 27 травня 2016 13:43
Гройсман запропонував створити офіс по залученню інвестицій
Фото: прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем'єр зазначив, що необхідно мінімізувати залежність бізнесу від бюрократичних процедур

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив з пропозицією створити в Україні офіс по залученню інвестицій. Про це він заявив сьогодні на зустрічі з підприємцями, передає кореспондент РБК-Україна.

"Окремо пропонуємо створити офіс по залученню інвестицій. Я думаю, що ми повинні створити систему супроводу", - сказав він.


При цьому Гройсман зазначив, що систему ведення бізнесу потрібно побудувати таким чином, щоб мінімізувати його залежність від бюрократичних процедур.

"Дуже бажано, щоб одним з пріоритетних інвесторів був вітчизняний бізнес. Ми сьогодні залучаємо в економіку 10% ВВП",- додав прем'єр, підкресливши, що в розвинених країнах світу такий показник досягає 20-25% щорічно.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до кінця 2016 року уряд має розробити середньостроковий план розвитку держави.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся