Гройсман пообіцяв розібратися в питанні з управлінням "Укртрансгазом"

НовиниПолітика    17.09.2016 - 11:40
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

"Нафтогаз" заявив, що МЕРТ не погодив з менеджментом НАК зміну статуту

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв в найближчі дні розібратися і поставити крапку в питанні з управлінням "Укртрансгазом". Про це він заявив сьогодні в ході другого дня 13-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії, передає кореспондент РБК-Україна.

"Міністерство економіки прийняло таке рішення, але точно можу сказати, що якщо ми будемо бачити хоч одну загрозу, що це неправильно або що це потрібно змінити, то можете не сумніватися, що прем'єр-міністр на це зреагує і зробить все, щоб не було ніяких проблем... Але на сьогодні у мене такого рішення немає. Я обов'язково в найближчі дні розберуся і поставлю крапку в цьому питанні. Крапку, щоб велика українська компанія була відкритою, прозорою та ефективною", - заявив прем'єр.

Варто відзначити, конфліктна ситуація виникла у зв'язку із неузгодженим з міжнародними кредиторами та менеджментом "Нафтогазу" зміною Міністерством економічного розвитку і торгівлі статуту НАК і передачею його "дочки" - ПАТ "Укртрансгаз" в управління МЕРТ.

Нагадаємо, 15 вересня Міністерство економічного розвитку і торгівлі України змінило статути компанії НАК "Нафтогаз України", таким чином, вивівши з-під його управління "Укртрансгаз".

On Top