Гройсман пообіцяв не допустити зриву вчорашнього тендеру "Укртрансгазу", - глава Сумської ОДА

НовиниЕнергетика    09.11.2016 - 12:57
Фото: Микола Клочко
Фото: Микола Клочко

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не допустити порушення закону і сприяти утвердженню результатів тендеру на реконструкцію компресорних станцій "Ананьїв" і "Задніпровська". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

 

Як ми і прогнозували, ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" виграло відкриті торги на реконструкцію...

Опубліковано Миколою Клаптиком 9 листопад 2016 р.

За його словами, деякі народні депутати намагаються скасувати результати тендеру "Укртрансгазу", в якому перемогло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання.

"Вчора стало відомо, що, посилаючись на депутатське звернення від одного з нардепів Сумщини, певні ділки будуть намагатися перешкодити затвердженню результатів державних закупівель. Довелося виходити з відпустки, ввечері зібрав нараду і вночі вирушив у столицю. Перед засіданням Кабміну вдалося переговорити з прем'єр-міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Він запевнив, що не допустить порушення закону і розуміє непросту ситуацію на машинобудівних підприємствах Сумської області", – повідомив Клочко.

У цілому, зазначив голова облдержадміністрації, ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" прогнозовано виграло відкриті торги на реконструкцію компресорних станцій "Ананьїв" і "Задніпровська" через систему "Прозорро".

Як повідомлялося, українська компанія Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання перемогло в аукціонах, проведених за допомогою "Прозорро", на реконструкцію двох компресорних станцій "Укртрансгазу" – "Задніпровська" і "Ананьїв". Загальна сума контрактів української компанії складає більше 2,7 млрд грн. Значну частину робіт (виробництво турбін) буде виконано на ДП науково-виробничому комплексі газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект", яке входить в концерн "Укроборонпром".

On Top