Гройсман назвав умови для зростання економіки на 5%

Четвер 28 вересня 2017 14:55
Гройсман назвав умови для зростання економіки на 5%
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Гройсман перебуває з робочим візитом у Харкові

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав умови для зростання економіки на 5%. Про це він розповів відкриваючи Всеукраїнську нараду "Стратегічні напрями розвитку машинобудування України: від регіональних ініціатив до національної промислової політики" у Харкові, повідомляє "Урядовий портал".

Так, за словами Гройсмана, розвиток промисловості України, зокрема сегменту машинобудування, дозволить забезпечити ріст економіки в цілому не менше ніж на 5%.

"Ми говоримо про сталий ріст економіки, а він вимагає розвитку власного машинобудування, впровадження інновацій. І ми маємо створювати додаткові можливості, аби такий розвиток був якісним", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, раніше Гройсман заявляв, що в Україні очікується економічне зростання три роки поспіль.

"Україна виходить на економічне зростання - тож в наступному році буде вироблено робіт та послуг на сотні мільярдів гривень більше. І ми маємо зробити все, аби цей ріст був більший за (прогнозовані) 3%", - сказав Гройсман.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся