Гройсман заявив, що в Україні очікується економічне зростання в наступні три роки

Вівторок 26 вересня 2017 11:43
Гройсман заявив, що в Україні очікується економічне зростання в наступні три роки
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Гройсман заявив, що Україна виходить на економічне зростання

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні очікується економічне зростання три роки поспіль. Про це він сказав сьогодні, в ході Київського інвестиційного форуму, повідомляє "Урядовий портал".

"Україна виходить на економічне зростання - тож в наступному році буде вироблено робіт та послуг на сотні мільярдів гривень більше. І ми маємо зробити все, аби цей ріст був більший за (прогнозовані) 3%", - сказав Гройсман.

Він також зазначив, що наразі Кабмін забезпечив прогнозованість для бізнесу і заклав багато програм розвитку.

"Тож завдання - аби інвестувати було легко, вести бізнес було легко. Ми зі свого боку запропонували бюджет розвитку (на 2018 рік), заклали ріст на три роки, а отже забезпечили прогнозованість для бізнесу і заклали багато програм розвитку - передусім агросектору, інфраструктури, будівництва доріг. Хочу закликати всіх інвестувати. Ми навряд чи зможемо знайти ще одну країну з таким прогнозним ростом, який демонструватиме Україна", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гройсман закликав владу на місцях збільшити інвестиції в економіку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся