Гройсман анонсував створення Дорожнього фонду і децентралізацію в управлінні дорогами

Субота 14 травня 2016 17:47
Гройсман анонсував створення Дорожнього фонду і децентралізацію в управлінні дорогами
Фото: Володимир Гройсман обіцяє нові дороги

Відповідне рішення може бути ухвалене спільно з парламентом у вересні

Уряд працює над створенням Дорожнього фонду, проведенням децентралізації управління доріг та забезпеченням їхнього ремонту. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на заходах із нагоди святкування Дня Європи у Вінниці 14 травня, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Кабінет Міністрів працює над тим, щоби створити окремий Дорожній фонд у складі Державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси", - заявив прем’єр, зазначивши, що відповідне рішення може бути ухвалене спільно з парламентом у вересні.

За словами Гройсмана, уряд передасть державні дороги місцевого значення на місця під управління обласних державних адміністрацій.


"Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми все з Києва передамо, державні дороги місцевого значення на місця, на обладміністрації, які управлятимуть цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація з дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща", - пообіцяв глава уряду.

Він також зазначив, що відновлення дорожнього господарства країни - один із пріоритетів діяльності Кабміну. За його словами, декілька тижнів тому уряд розблокував фінансування всіх автодорожніх робіт.

"Хочу підкреслити, що за декілька років ми зможемо привести до нормального стану українські дороги", - запевнив Гройсман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у суботу Гройсман візьме участь у святкових заходах із нагоди Дня Європи у Вінниці. Цього дня в місті поліція оголосила посилений режим роботи.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся