Грицак звернувся до глави ФСБ із закликом припинити дестабілізуючі дії

Грицак звернувся до глави ФСБ із закликом припинити дестабілізуючі дії
Фото: Василь Грицак (УНІАН)

Глава СБУ зазначив, що ніколи б не віддав наказ організувати теракти у Росії щодо мирного населення

Голова Служби безпеки України Василь Грицак звернувся до керівника Федеральної служби безпеки Росії Олександра Бортникова, звинувативши РФ в організації терактів на території України і закликавши зупинитися. Про це він заявив у ефірі телеканалу "Прямий".

"Я до вас звертаюся як офіцер до офіцера. Навіть в умовах війни є правила, які не можна переходити співробітникам спеціальних служб. Ви перейшли всі можливі межі, які тільки можна перейти. І ви, і я знаємо, що до терактів на території України - і в Одесі, і в Харкові, і в Херсоні, і в інших містах - до організації цих терактів причетні працівники спецслужб", - сказав Грицак.

Він додав, що у зазначених терактах десятки людей загинули і багато було поранено.

"Цього разу ви перейшли червону риску. Ви були готові підірвати в себе своїх російських громадян для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Росії і дати підстави для вторгнення на територію України", - підкреслив глава СБУ.

Грицак зазначив, що такі дії могли б мати геополітичні наслідки і за них доведеться відповідати.

"Ви розумієте, що сьогоднішня політична влада, в тому числі і Путін, не вічні? Ви розумієте, скільки проклять отримають ваші діти? І у ваших силах все це зупинити", - сказав він.

Глава СБУ також підсумував, що ніколи б не віддав наказ організувати теракти в Росії проти мирного населення.

 
Звернення глави СБУ до глави ФСБ РФ

Як офіцер до офіцера: голова СБУ Василь Грицак в ефірі «Прямого» звернувся до керівника ФСБ РФ Олександра Бортнікова "....Ви готові були підірвати своїх російських громадян для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Росії і дати підстави для вторгнення в Україну..."

Опубліковано ПРЯМИЙ ТЕЛЕКАНАЛ - prm.global 3 вересня 2017 р.

Нагадаємо, Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії заявила про затримання двох вихідців із Центральної Азії, які планували здійснити теракти в Москві в місцях масового скупчення людей.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся