Гриневич закликала абітурієнтів перевірити свої електронні заяви до вишів

НовиниСуспільство    26.07.2016 - 07:35
Фото: Лілія Гриневич розповіла, що робити, якщо не завантажився атестат
Фото: Лілія Гриневич розповіла, що робити, якщо не завантажився атестат

Якщо в графі "статус" написано "потребує уточнення" або "відхилено навчальним закладом", значить копія шкільного атестата не завантажилася

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич закликає абітурієнтів перевірити статус своїх електронних заяв до вищих навчальних закладів, оскільки у деяких не завантажилася скан-копія шкільного атестата. Про це вона повідомила в ефірі "5 каналу".

"Нам повідомило державне підприємство "Інфоресурс", яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вносяться всі абсолютно інформації, пов'язані зі вступною кампанією, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їхні скан-копії. Я хочу звернутися до усіх абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах... статус своєї заяви, він повинен бути такий - "допущений до конкурсу", - сказала Гриневич.


Вона також зазначила, що якщо в графі "статус" написано "потребує уточнення" або "відхилено навчальним закладом", це означає, що скан-копія шкільного атестата не змогла завантажитися.

Зі слів Гриневич, в такому разі скан-копію необхідно надіслати електронною поштою до приймальної комісії вищого навчального закладу, куди абітурієнт подав заяву.

Якщо ж абітурієнт не може відправити копію атестата електронною поштою, його можна привезти до приймальної комісії вищого навчального закладу, яка завантажить його в базу.

Нагадаємо, обсяг державного замовлення у 2016 році буде коригуватися залежно від популярності тієї чи іншої спеціальності у тих чи інших вищих навчальних закладах. 

On Top