ru ua

Грановський: суд заарештував вкрадене у киянки майно

Грановський: суд заарештував вкрадене у киянки майно Фото: Олександр Грановський (РБК-Україна)

Мова йде про "рейдерське захоплення" квартири в Києві

Народний депутат України, член фракції "Блок Петра Порошенко" Олександр Грановський заявив, що Дарницький районний суд Києва заарештував вкрадене у киянки майно. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Радий повідомити про те, що в результаті винесення історії про рейдерське захоплення квартири, яка належить Дунаєвській КС, у публічну площину, і прокуратура м. Києва, і столична поліція включилися, так сказати, до розслідування цієї кримінальної справи, як годиться. Таким чином, рішенням слідчого судді Дарницького районного суду м. Києва від 28 серпня 2018 р вкрадене майно заарештовано. За це їм висловлюю величезну подяку", - написав він.

За словами Грановського, арешт квартири говорить про те, що "слідчі заворушилися".

"Знаю, що й постраждала не раз бабуся від рук поки невстановлених нелюдів не знаходить слів подяки. Звичайно, арешт квартири - це ще не означає, що квартира повернулася законному власнику, але точно означає, що слідчі заворушилися", - написав він.

Крім того, він зазначив, що прокурори змінили кваліфікацію справи.

"Правильно. Абсолютно очевидно, що всі кримінальні справи слід об'єднати в одне провадження: і ті, що вивчають так звану крадіжку квартири, і ті, у рамках яких слідчі повинні знайти тих виродків, які 2 рази побили бабусю", - додав він.

Грановський: суд заарештував вкрадене у киянки майно

Фото: запис в Facebook Олександра Грановського