ru ua

ГПУ завершила розслідування у справі "діамантового прокурора" Корнійця

ГПУ завершила розслідування у справі "діамантового прокурора" Корнійця Фото: ГПУ

Корниеец і його сестра Прокопенко підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень

Генеральна прокуратура України (ГПУ) завершила досудове розслідування у справі екс-заступник прокурора Київської області Олександра Корнійця у вчиненні кримінальних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Як наголошується, Корниеец підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 189 (вимагання, що завдало майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою);
  • ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) КК України.

"У свою чергу, сестра Корнійця Лариса Прокопенко підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 358 КК України", - наголошується в повідомленні.

Раніше, 7 вересня 2016 року, досудове розслідування було зупинено у зв'язку з переховуванням підозрюваних від органів слідства, неприбуття на виклики до слідчого і неповідомлення про місце свого перебування.

На даний момент місце перебування підозрюваних встановлено, у зв'язку з чим досудове розслідування відновлено.

Крім того, враховуючи те, що сторона захисту ухиляється від ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, за ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва задоволено клопотання сторони обвинувачення і сторони захисту встановлений строк для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 10 жовтня 2016, по завершенню якого обвинувальний акт буде направлено до суду для розгляду по суті

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд заарештував майно сестри "діамантового прокурора" Корнійця.