ГПУ завершила досудове розслідування проти екс-міністра доходів і зборів Клименка

НовиниПолітика    21.04.2017 - 11:59
Фото: Олександр Клименко
Фото: Олександр Клименко

Підозрюваному повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-Міністра доходів і зборів у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації); ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення); ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) КК України", - сказано в повідомленні.

altФото: документ

altФото: запит

Так, наразі підозрюваному та його захисникам повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні в порядку ст. 290 КПК України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ГПУ викликала на допит екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Так, відповідно до вимог ст. 133, 135 КПК України, Клименко необхідно з'явитися 21 квітня 2017 о 10:00 в другій слідчий відділ слідчого управління Головної військової прокуратури ГПУ для участі в проведенні слідчих і процесуальних дій в якості підозрюваного в кримінальному провадженні.

On Top