ua ru

ГПУ закрила справу щодо Данилюка

ГПУ закрила справу щодо Данилюка Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)

Генпрокуратура закрила кримінальну справу щодо міністра фінансів

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження стосовно міністра фінансів Олександра Данилюка. Про це йдеться в документі, копія якого надійшла в розпорядження РБК-Україна.

"Повідомляю, що за результатами проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні №4217000000002147 від 04.07.2017 слідчим управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки відділу з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України 30.08.2017 прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України", - йдеться в документі.

Джерела РБК-Україна в Міністерстві фінансів вже підтвердили достовірність документа.

Нагадаємо, в кінці липня стало відомо, що Генеральна прокуратура підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. У свою чергу сам Данилюк заявив, що дана справа проти нього "активно проштовхується", і звинуватив правоохоронну систему в заангажованості.

При цьому джерела РБК-Україна пов'язують це розслідування з конфліктом Данилюка з бізнес-крилом команди президента Петра Порошенка, який стався в останній пленарний день роботи Верховної Ради.