ГПУ вимагає позбавити ліцензії перевізників, які допустили на маршрути нетверезих водіїв

Генеральна прокуратура України вимагає позбавити ліцензії перевізників, які допустили на маршрути нетверезих водіїв. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Генеральною прокуратурою України проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства щодо якості пасажирських перевезень на автомобільному транспорті. Встановлено, що органами ДАІ упродовж 2011 - 2012 років зафіксовано більше 400 фактів керування маршрутними автобусами та таксі водіями, які знаходились у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння. Проте унаслідок неналежної координації діяльності органів Головавтотрансінспекції з підрозділами ДАІ МВС України за переважною більшістю таких порушень перевірок додержання перевізниками ліцензійних умов не проведено, питання про анулювання ліцензій не вирішено.

З метою забезпечення безпеки пасажирів Генеральною прокуратурою України внесено подання до Головавтотрансінспекції з вимогою у найкоротший термін провести перевірки ліцензіатів, які допустили до транспортного обслуговування пасажирів нетверезих водіїв, та вирішити питання про позбавлення їх ліцензій на право пасажирських перевезень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся