ГПУ повідомила про підозру судді Полтавської обл. за неправомірне рішення щодо "Автомайдану"

НовиниНадзвичайні події    19.03.2015 - 18:48

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру судді Комсомольського міського суду Полтавської області за неправомірне рішення щодо учасника "Автомайдану". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Заступником генерального прокурора України складено повідомлення про підозру судді Комсомольського міського суду Полтавської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови, вчинене в інших особистих інтересах) КК України", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що суддя, всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи адміністративну справу відносно учасника "Автомайдану", виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП.

"В результаті таких злочинних дій... заподіяна істотна шкода у вигляді порушення законних прав, свобод та інтересів громадянина, який протягом 3 місяців незаконно позбавлений права керувати транспортними засобами", - зазначили в ГПУ.

Нагадаємо, в середині лютого прокуратура Київської області порушила справу проти 2 суддів, які приймали рішення по "Автомайдану".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top