ГПУ розслідує приватизацію "Львівської вугільної компанії" оточенням Королевської

НовиниЕкономіка    21.11.2016 - 13:07
Фото: Солод і Королівська є депутатами від "Оппоблока"
Фото: Солод і Королівська є депутатами від "Оппоблока"
У ГПУ розповіли подробиці свідчень Порошенка у справі Євромайдана Генпрокуратура призупинила слідство відносно Януковича і його соратників, - нардеп

На думку прокурорів, приватизація проведена незаконно

Генеральна прокуратура вважає, що приватизація "Львівської вугільної компанії" проведена незаконно за заниженою вартістю і без аукціону. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на постанову Печерського райсуду Києва від 25 жовтня.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовці Фонду державного майна, представники комісії приватизації фабрики "Червоноградська", а також службові особи "Львівсистеменерго" до активів "Львівської вугільної компанії" включили заборгованість ліквідованих підприємств на суму 12,17 млн гривень і вартість не проведених ремонтно-будівельних робіт на 17,95 млн гривень При цьому при формуванні статутного капіталу не врахована заборгованість "Львівсистеменерго" перед "Альфа-банком" у сумі 30 млн гривень.

В результаті заниженої вартості підприємства держава втратила контрольний пакет акцій.

Повідомляється, що більше половини акцій фабрики належить підприємствам, зареєстрованим в окупованому Луганську і відносяться до сфери впливу нардепа від "Опозиційного блоку", екс-міністра соцполітики Наталії Королевської.

У 2004-2006 роках до складу засновників кількох луганських компаній, які тоді володіли акціями "Львівської вугільної компанії", входив Юрій Солод - чоловік Королевської.

Нагадаємо, раніше Королевська зазначила у своїй е-декларації земельну ділянку в Луганську і більше мільйона готівкою в євро і доларах

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

On Top