ГПУ провела близько 40 обшуків за розтратою держкоштів на закупівлях

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 18:05
Фото: ГПУ (РБК-Україна)
Фото: ГПУ (РБК-Україна)

ГПУ проводила обшуки в державних установах та комерційних підприємствах

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення у 2012-2014 роках розкрадань державних коштів тодішнього керівництва міністерства внутрішніх справ (МВС) України. про це повідомляє прес-служба ГПУ.

В ході досудового розслідування прокуратура провела близько 40 обшуків в державних установах та комерційних підприємствах, що здійснюють постачання обладнання, за місцем проживання колишнього чиновника МВС та ряду посадових осіб МВС, які входили до складу тендерного комітету.

Правоохоронці встановили, що в окремих установах і міністерствах зазначене обладнання відсутнє або знаходиться у неробочому стані. В рамках обшуків вилучили тендерну та іншу документацію, що має значення для розслідування.

За місцем проживання колишнього чиновника МВС вилучили комп'ютерну техніку, чорнові записи та інші речі. Зокрема, понад 700 тис. доларів, 2 млн гривень, значну кількість колекційних (золотих і срібних) монет, коштовності та інші дорогоцінні предмети, походження яких встановлюється.

ГПУ продовжує вести обшуки. Вирішується питання про повідомлення про підозру особам, причетним до спричинення збитків державі.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва дозволив ГПУ почати заочне розслідування щодо екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: ГПУ, обыск
On Top